O Nas

parallax background

Para wie lepiej


Kto gra na Weselu?


Zespół muzyczny Golden Boys & Girl to 3 osoby: 1 wokalistka, klawiszowiec, gitarzysta. Od 28 lat na lokalnej scenie, wyrobiliśmy sobie lokalną markę i rozpoznawalność, z nami nie jedna impreza weselna odbyła się w Raciborzu, Kietrzu czy Kędzierzynie-Koźlu. Posiadamy 3 bardzo dobrze brzmiące wokale, które na pewno w bardzo szerokim repertuarze przygotowanym przez nas 100 % profesjonalnie sprawią, że Wasza impreza dostarczy wszystkim jej uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Jeśli chcesz, aby muzyka grana na twojej imprezie była naprawdę na wysokim poziomie, rezerwuj swój termin weselny już teraz! Granie i bawienie ludzi to nasze hobby, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, przynosi naszym klientom maximum zadowolenia, TY również masz prawo należeć do ich grona.

Zachęcamy szczególnie do przesłuchania i obejrzenia materiału demo w dziale "Nasza muzyka/video" oraz zapoznania się z repertuarem naszego zespołu muzycznego.

Jeśli zdecydowalibyście się na nasze usługi, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Poznaj zespół


Członkowie zespołu.


Rafał Cybulski

Klawisz i wokal


Męski solidny wokal i klawisze elektroniczne

Zapewnia solidny podkład muzyczny dla pozostałych członków zespołu oraz wspiera ich swoim wokalem. Bez niego impreza weselna nie ma sensu.


Klaudia Stabik-Skorupa

Wokal damski


Mocny i ciepły damski głos rozgrzewa weselne hity.

Utalentowany wokalny kunszt Klaudii sprawia, że weselny parkiet szybko zapycha się tańczącymi gośćmi. Klaudia ma na swoim koncie kilka płyt i singli. Jej talent i pozycja jest ugruntowana.Sebastian Lorenz

Gitara i wokal


Nie ma dobrej muzyki bez gitary elektrycznej. Gitara nadaje klimat i dynamikę jak żaden inny instrument

Sebastian to doświadczony gitarzysta, który nadaje barwę i ton utworom, jednocześnie wspomaga wokal lub sam śpiewa męskie partie, nie należy dać się zwieść roli drugoplanowego wokalisty.


Sprawdź nas teraz!

Sprawdź nasze referencje w Google


Skoro już nas poznałeś. Może zechcesz sprawdzić nasze referencje i materiały na internecie? YouTube lub Facebook'u

Jeżeli dotarłeś aż tutaj, to znaczy, że zostało Ci przejście do zakładki kontakt i zabukowanie terminu oraz ustalenie repertuału na Twoje Wesele lub inną imprezę.